Bakirkoy lazer epilasyon ve güzellik merkezi logo

Ütüleme Diot Lazer Epilasyon

ütüleme azer epilasyon

Ütüleme Diode lazer epilasyon 800 veya 810 nm dalga boyunda lazer ışığı kullanılan bir sisteme sahiptir. Bu dalga boyuna sahip sistem Diode lazerler, kalın ve ince kıllarda da tercih edilirler. Deri içinde başka sistemlere göre biraz daha derine inerler. Diot Ütülme Sistem Epilasyonda da kıl boyu kısaltılarak çalışılır.Zira kısaltılmış kıl sayesinde verilen enerji, kıl köküne daha net ve çabuk ineceğinden kıl kökündeki tahribatta o kadar güçlü olacak ve vücut tedaviye çabuk sonuç verecektir.

Lazer epilasyon bugüne kadar acılı ve ağrılıydı ancak artık bu muhteşem Ütüleme Teknolojisi sayesinde sadece uygulama yapılan bölgenize masaj yaptırıyor hissiyle kıllarınızdan kurtuluyorsunuz. Genital bölge lazer epilasyon bilindiği üzere en hassas bölgedir ve bu teknoloji ile artık tamamen acısız ve konforla lazer epilasyon yaptırabilirsiniz. Bu yöntemle yapılan sık atışlarla kıl folikülü yavaş yavaş ısıtılıyor. İncecik epidermis, atış aralarında hızla soğuyor. Cihazlardaki kontak soğutma sayesinde yanık bir yana, ağrı da tamamen ortadan kalkıyor. Uygulama masaj rahatlığına dönüyor. Ütüleme, hız da getiriyor, seanslar çok çabuk bitiyor.

Kıl tedavisi ciddi bir işlemdir. öncelikle kıl yapısı ve ten rengi tespit edilmeli, hangi bölgeye hangi sistem lazer epilasyon uygulanacağı belirlenmedir. Çeşitli epilasyon sistemlerinin var oluşunun sebebi budur. Alexandirate Sistem Lazer Epilasyon kalın ve koyu renkli kıllada başarılı olur ancak yüzde bulunan ince tüylerde istenilen sonucu verememektedir. Bu durumlara da farklı sistem epilasyonlarla müdahale etmek gerekir. Bu nedenle klinik veya sağlık kuruluşlarında bu işlemi yaptırmanız tavsiye edilir. Yüz, kollar, sırt ve göbekteki ince tüyler için diot lazer önerilmektedir.Masaj rahatlığının bir başka nedeni, uygulamanın sabit atışlarla değil, başlığın deri üzerinde “ütü yapar gibi” gezdirilerek yapılmasıdır. Bu nedenle uygulama tekniği “ütüleme” olarak adlandırılır. Ütüleme teknolojisi “Alma Lasers” patentlidir ve taklitleri de hızla türemektedir. Bu yüzden sadece Soprano XL, Soprano Accord, Spa SHR ve Harmony XL ile ütüleme uygulaması yapabileceğinizi unutmayınız, ucuz taklitlerinden sağlığınız icin sakınınız. Ayrıca dört mevsim acısız ve yan etkisiz uygulanan tek teknolojidir.

Değerli Müşterimiz! Yasa Gereği Sitemizde Fiyat Yayınlayamıyoruz. Fiyatlar, Kampanyalar ve Medikal Uygulamalarımız Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin İletişim Formunu Doldurup Gönderiniz. Size Ait İletişim Bilgilerini Eksiksiz Doldurmanız Durumunda Forumda Seçmiş Olduğunuz Konu ile İlgili Uzman Doktorlarımız Sizinle E-Posta veya Telefon yoluyla İletişime Geçecek ve Her Türlü Bilgiyi Sizinle Paylaşacaktır..

ütüleme lazer epilasyon

Ütüleme Diot Lazer

Diode lazer epilasyon 800 veya 810 nm dalga boyunda lazer ışığı kullanılan bir siste

Peeling (Kimyasal Peeling)

Peeling (Kimyasal Peeling)

Peeling sistemleri çok çeşitlidir. Bunlardan saya bileceğimiz glikolik asit, laktik as

P.R.P ile cilt gençleştirme…

P.R.P ile cilt gençleştirme…

P.R.P   Uygulması tek başına kur şeklinde birden çok yapıla bilindiği gibi, başka

Pİ SİSTEM MEZOTERAPİ

Pİ SİSTEM MEZOTERAPİ

Gözçevresinin  aydınlatılması,yeniden yapılandırılması  ve ŞİŞLİK KOYU RENK

DOLGU  İLE   AMELİYATSIZ BURUN ESTETTİĞİ

DOLGU İLE AMELİYATSIZ BURUN ESTETTİĞİ

Gelişen teknolojı  sayesinde  medikal estetik alanında bir yenilik daha eklendi. Dolg

VARİS  TEDAVİSİ

VARİS TEDAVİSİ

Varislerden kurtulmanın en konforlu ve pratik yolu  iğne tedavisi..Halk arasında iğne

Bize Ulaşın


Videolarımız