Bakirkoy lazer epilasyon ve güzellik merkezi logo

Kalıcı Makyaj

Kalıcı Makyaj

Gerek çalışan kadınların zamansızlık ve pratik olabilmeleri için tercih ettiği, gerek düşük kaş, seyrek kaş ince dudak, konturu olmayan dudaklar, ameliyat izlerinin kapatılması,göz cevresinin belirginleştirilmesi  gerekse yaşlılıkla beraber gelen   kıl dökülmeleri yada kemoterpi görmüş hastaların  kaybettiği kaşlar için yapılan bir uygulamadır. Uzman tarafından steril bir ortamda çelik iğnelerle uygulanmalıdır. Doğal kök boyalarla   yapılır. Yaklaşık 3-5 yıl arasında kullanılır.İşlem süresi bir bölge için ( kaş gibi)  bir saat sürebilirken göz çevresi  eyeliner olarak 20dakikadır. Bölge anestezik kremlerele uyuşturulur uygulama yapılır. Üzerine yapılandırıcı merhemler uygulanılır. Kişi 24 saat suyla temas etmemelidir.  3 ila 5 gün arasında  gözle görülemeyen kabuklanmaların   kalkması sürer.kİşi  normal yaşantısına devam eder. 15 gün sonra son halini belirlemek için kişi tekrar rotuş edilmelidir.
Kullanılan boya ve iğnenin kaliteli olması uygulayıcının usta olması kadar önemlidir.Bir çok kişi uygun olmayan şartlarda işlemi yaptırıp renk değişmeleriyle karşılaşmaktadır.Kronik diyabet hastalarına uygulama  yapılmamalıdır.Değerli Müşterimiz!
Yasa Gereği Sitemizde Fiyat Yayınlayamıyoruz.
Fiyatlar, Kampanyalar ve Medikal Uygulamalarımız Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin İletişim Formunu Doldurup Gönderiniz. Size Ait İletişim Bilgilerini Eksiksiz Doldurmanız Durumunda Forumda Seçmiş Olduğunuz Konu ile İlgili Uzman Doktorlarımız Sizinle E-Posta veya Telefon yoluyla İletişime Geçecek ve Her Türlü Bilgiyi Sizinle Paylaşacaktır..

 

ütüleme lazer epilasyon

Ütüleme Diot Lazer

Diode lazer epilasyon 800 veya 810 nm dalga boyunda lazer ışığı kullanılan bir siste

Peeling (Kimyasal Peeling)

Peeling (Kimyasal Peeling)

Peeling sistemleri çok çeşitlidir. Bunlardan saya bileceğimiz glikolik asit, laktik as

P.R.P ile cilt gençleştirme…

P.R.P ile cilt gençleştirme…

P.R.P   Uygulması tek başına kur şeklinde birden çok yapıla bilindiği gibi, başka

Pİ SİSTEM MEZOTERAPİ

Pİ SİSTEM MEZOTERAPİ

Gözçevresinin  aydınlatılması,yeniden yapılandırılması  ve ŞİŞLİK KOYU RENK

DOLGU  İLE   AMELİYATSIZ BURUN ESTETTİĞİ

DOLGU İLE AMELİYATSIZ BURUN ESTETTİĞİ

Gelişen teknolojı  sayesinde  medikal estetik alanında bir yenilik daha eklendi. Dolg

VARİS  TEDAVİSİ

VARİS TEDAVİSİ

Varislerden kurtulmanın en konforlu ve pratik yolu  iğne tedavisi..Halk arasında iğne

Bize Ulaşın


Videolarımız