Bakirkoy lazer epilasyon ve güzellik merkezi logo

Lazer Epilasyon

Lazer Epilasyon

Lazer epilasyon isminden de  anlaşıldığı gibi  derinin altında bulunan kıl köklerinin lazer ışığıyla yakılmasıdır. Lazer Epilasyon cihazları ile lazer, kıl köklerine uygulanır. Burada ışık derinin kıl köklerine inerek canlı olan kıl köklerini yakar. İstenmeyen tüylerden kurtulmak için harcanan çaba artmaktadır. Milyonlarca kişi  epilasyon aletleri, ağda veya traş aletleri gibi yöntemler kullanmaktadırlar. Uzmanlara göre bu problemin en yaygın nedenleri  kalıtsal nedenler, ergenlikler, hamilelik, menepoz ve yanlış tüy giderme yöntemleri sayılabilir. Bu durum kişilerin psikolojilerini olumsuz yönde etkiler. Vücutta istenmeyen tüylerden kurtulmanın en iyi yöntemi lazer epilasyondur.

Lazer Epilasyon Kişinin kıl ve ten yapısına uygun tedavi sureleri seçilir.İstenmeyen kıllardan lazer ışınları sayesinde kalıcı olarak kurtulmak mümkündür. Kıl batığı problemi olan hastalarda sağlıklı tek tedavi yöntemidir. Lazer epilasyon beyaz, sarı ve ince tüylere etki etmez. Lazer Epilasyon normal bir yetişkinde ortalama 7-8 seansta tedavi olunabilmektedir. Seans aralıkları 6 8 hafta aralıklarla yapılmaktadır. Tedavi edilen bölge güneş koruyucu kremlerle güneşten korunmalıdır. Uygulama esnasında ten bronz olmamalıdır. Uygulama uzman kişiler ve hekimler tarafından yapılmalıdır. Polikliniğimizde ALEXANDIRATE sistemler ile kıl tedavisi yapılmaktadır. Kişinin kıl ve ten yapısına uygun tedavi süreleri seçilir. İstenmeyen kıllardan lazer ışınları sayesinde kalıcı olarak kurtulmak mümkündür. Kıl batığı problemi olan hastalarda sağlıklı tek tedavi yöntemidir.

Lazer epilasyon beyaz, sarı ve ince tüylere etki etmez. Normal bır yetıskınde ortalama 7-8 seansta tedavi olunabilmektedir. Seans aralıkları 6-8 hafta aralıklarla yapılmaktadır. Lazer Epilasyon Tedavisi edilen bölge güneş koruyucu kremlerle güneşten korunmalıdır. Uygulama esnasında ten bronz olmamalıdır. Lazer Epilasyon Uygulaması uzman kişiler ve hekimler tarafından yapılmalıdır. lazer epilasyon fiyatları Lazer Epilasyon, insan vücudunun çeşitli bölgelerinde istenmeyen tüylerin kalıcı olarak inceltilerek dökülmesini sağlamanın en hızlı ve en sağlıklı yoludur.

Kadın olsun erkek olsun, görünümüne özen gösterenlerin en dikkat ettiği noktalardan biri de vücudun bazı bölgelerindeki istenmeyen tüyler. Günümüzde bunlardan kurtulmanın en etkili yolu lazer epilasyon yöntemidir.

ütüleme lazer epilasyon

Ütüleme Diot Lazer

Diode lazer epilasyon 800 veya 810 nm dalga boyunda lazer ışığı kullanılan bir siste

Peeling (Kimyasal Peeling)

Peeling (Kimyasal Peeling)

Peeling sistemleri çok çeşitlidir. Bunlardan saya bileceğimiz glikolik asit, laktik as

P.R.P ile cilt gençleştirme…

P.R.P ile cilt gençleştirme…

P.R.P   Uygulması tek başına kur şeklinde birden çok yapıla bilindiği gibi, başka

Pİ SİSTEM MEZOTERAPİ

Pİ SİSTEM MEZOTERAPİ

Gözçevresinin  aydınlatılması,yeniden yapılandırılması  ve ŞİŞLİK KOYU RENK

DOLGU  İLE   AMELİYATSIZ BURUN ESTETTİĞİ

DOLGU İLE AMELİYATSIZ BURUN ESTETTİĞİ

Gelişen teknolojı  sayesinde  medikal estetik alanında bir yenilik daha eklendi. Dolg

VARİS  TEDAVİSİ

VARİS TEDAVİSİ

Varislerden kurtulmanın en konforlu ve pratik yolu  iğne tedavisi..Halk arasında iğne

Bize Ulaşın


Videolarımız