Bakirkoy lazer epilasyon ve güzellik merkezi logo

Selülit ve Bölgesel Zayıflama

Selülit ve Bölgesel Zayıflama

Bögesel zayıflama, insan vücudunun genel olarak basen, karın, kol, baldır, bel bölgelerinde birikmiş olan yağların giderilmesi için kullanılan yöntemlerin tamamıdır.insanlar şişman olmadığı halde bazı bölgelerde ki yağlanmalarından dolayı sorun yaşarlar. Kötü beslenme ve hareketsizlik bölgesel fazlalıkların ana sebeplerindendir. Diyet ve egzersiz bölgesel fazlalıklardan kurtulmanın en iyi yolarındandır .Diğer geçerli sistem ise cerahi müdaheleleridir.  Ancak  günümüzde birçok yeni teknoloji  bölgesel zayıflama konusunda bize yardımcı olmaktadır ve cerahi müdaheleye  gerek kalmamaktadır.Bu durumda yapılacak en etkili yöntem spordur, diyet değildir. Bölgesel zayıflama da spor ve spor aletleri oldukça işe yarar.
Spor yapmadan kullanılan spor aletleri, titreşim aletleri, terleten kıyafetler,zayıflama kremleri ve zayıflama bantları gibi yöntemler pek işe yaramamaktadır. Bölgesel zayıflama da dikkat edilmesi gereken diğer bir husus da şudur; Erkekler zayıflama hareketleri yaparken bu hareketleri yavaş ve ağırlıkla yapmalıdırlar. Kadınlar ise hızlı bir şekilde ve ağırlık kullanmadan yapmalıdırlar. Obezite, vücut yağ aşırı birikimi, kalp hastalığı, diyabet ve hipertansiyon gibi ciddi sorunlara neden olabilir. Bundan dolayı birçok kişi diyet yoluyla egzersiz yaparak yaşam tarzı değişiklikleri yaparak fazla kilolarında kurtulma yoluna giderler. Ama çoğu zaman istediğimiz kiloda olsak bile bazı bölgelerimiz incelmez. Yada diğer bir değişle bazı bölgelerimizdeki bölgesel  fazlalklardan kurtulamayız. Bunlar başında karın(göbek),bel  ve basen bölgeleri gelir. Non-invaziv bölgesel zayıflama teknolojileri  ile çok etkili sonuçlar almak günümüzde mümkündür.

Lipoliz
Dünyada medikal merkezlerde bolgesel yaglanmayı giderici tedavi olarak uygulanılmaktadır.Yağ direncini azaltan özel ilaçlarla hazırlanılan karısım doktor yardımıyla sorunlu bolgeye iğne yardımıyla uygulanılır.

 

Mezoterapi

Birçok vitamin, mineral ve aminoasitleri karıstırılarak mikroenjeksyonla selülitli bolgelere uygulanmasıdır. Haftada bır gun 10 seans önerilir. İşlem sonrası morluklar oluşabileceği için tedavının kış aylarında yapılması daha uygundur. 50 yılı askın süredır dünyada uygulanılan ve selulıtlerı tedavı eden en saglıklı yöntemdir.

Bölgesel zayıflama sektörüne olan ilgi son senelerde ilerledikçe bu işi yapmak isteyen işletme sayısı da artmaya başladı. Bölgesel zayıflaya yöntemi kadar seçilen bölgesel zayıflama merkezinin bu iş üzerindeki profesyonelliği de önemlidir. Bölgesel zayıflama yöntemleri ile zayıflamaya karar veren kişiler, bu süreç içine girmeden önce ön araştırma yapmalıdırlar. Kişiler kazanç kapısı gördükleri bu sektörü değerlendirmek için kollarını sıvarken, bunun eğitiminin de alınması gerektiği gerçeğini es geçebiliyorlar. Bu şekilde davranan birçok işletme günümüzde müşterilerine hizmet vermeye çalışmaktadır. Eğitiminin alınmamasının yanı sıra hijyen kurallarına da uyulmadığı zaman zaman karşılaşılan diğer bir olumsuz durumdur. Öncelikle kendilerine uygun olan ve en hızlı sonuç alacakları bölgesel zayıflama yöntemini seçmeleri gerekir. Bundan sonra incelenecek adım, seçilecek olan bölgesel zayıflama merkezi seçimidir. Bu konuda sizleri kesinlikle kaliteli bir merkez seçmeniz konusunda uyarıyoruz. Merkez olarak seçtiğiniz işletme hakkında önceden araştırma yapmanızı ve bu araştırma sonucunda gerekli kriterleri taşıdığına kanaat getirdiğiniz takdirde başvurmanızı tavsiye ediyoruz. Aksi halde sırf biraz daha uygun fiyat ile çalışan bu bölgesel zayıflama merkezlerinden istediğiniz sonuçları alamayacağınız gibi birtakım sağlık problemlerine de maruz kalabilirsiniz.


Değerli Müşterimiz!
Yasa Gereği Sitemizde Fiyat Yayınlayamıyoruz.
Fiyatlar, Kampanyalar ve Medikal Uygulamalarımız Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin İletişim Formunu Doldurup Gönderiniz. Size Ait İletişim Bilgilerini Eksiksiz Doldurmanız Durumunda Forumda Seçmiş Olduğunuz Konu ile İlgili Uzman Doktorlarımız Sizinle E-Posta veya Telefon yoluyla İletişime Geçecek ve Her Türlü Bilgiyi Sizinle Paylaşacaktır..

 

ütüleme lazer epilasyon

Ütüleme Diot Lazer

Diode lazer epilasyon 800 veya 810 nm dalga boyunda lazer ışığı kullanılan bir siste

Peeling (Kimyasal Peeling)

Peeling (Kimyasal Peeling)

Peeling sistemleri çok çeşitlidir. Bunlardan saya bileceğimiz glikolik asit, laktik as

P.R.P ile cilt gençleştirme…

P.R.P ile cilt gençleştirme…

P.R.P   Uygulması tek başına kur şeklinde birden çok yapıla bilindiği gibi, başka

Pİ SİSTEM MEZOTERAPİ

Pİ SİSTEM MEZOTERAPİ

Gözçevresinin  aydınlatılması,yeniden yapılandırılması  ve ŞİŞLİK KOYU RENK

DOLGU  İLE   AMELİYATSIZ BURUN ESTETTİĞİ

DOLGU İLE AMELİYATSIZ BURUN ESTETTİĞİ

Gelişen teknolojı  sayesinde  medikal estetik alanında bir yenilik daha eklendi. Dolg

VARİS  TEDAVİSİ

VARİS TEDAVİSİ

Varislerden kurtulmanın en konforlu ve pratik yolu  iğne tedavisi..Halk arasında iğne

Bize Ulaşın


Videolarımız