Botox

Botlınun Toxın bozuk gıdada üreyen bir toksindir.Nörolojı veestetikte uzun yıllardır kullanılmaktadır.Alerjik reaksiyon göstermez ve hiç bir yan etksi yoktur.Uygulandığı özellikle mimik kaslarında etkin olan sinirler geçiçi olarak çalışmaz ve kaslar yumuşar kırışıklık oluşan bölgeler rahatlar düzgünleşir.
Botox estetik olarak alın, kaş ortası ve göz çevresindeki kırışıklıklarda (kaz ayağı) uygulanıır. Yine Botox aşırı baş ağrılarını  giderilmesinde,aşırı el ayak ve kolaltı terlemelerinin (hiperhidroz) giderilmesinde ve yüzde oluşmuş kısmı felçli hasataların (dudak çekemesi gibi) gecicide olsa daha muntazamlaşmasında uygulanılır.Uygulamadan 3 gün ila 10 gün sonra etkisini gösterir bir ayada en iyi halini alır yaklaşık 4-6 aya kadar kullanılır.Bu süre sonunda ikinci tekrarının yapılması tavsiye edilir.
Kırışıklıkların asıl nedeni farkında olmadan yaptığımız hareketlerdir.Yani mimik cizgileridir bu nedenle botoxu sadece yaşlılar deil mimik problemi olan her yetişkin yaptırabilir.Tedavi tek bir bölgeye uygulanabildiği gibi üç bölgeye aynı anada uygulanabilir.İstege göre kaşlara kavis yapılabilir yada uçları hafifçe kaldırabilmek mümkündür.

 


Değerli Müşterimiz!
Yasa Gereği Sitemizde Fiyat Yayınlayamıyoruz.
Fiyatlar, Kampanyalar ve Medikal Uygulamalarımız Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin İletişim Formunu Doldurup Gönderiniz. Size Ait İletişim Bilgilerini Eksiksiz Doldurmanız Durumunda Forumda Seçmiş Olduğunuz Konu ile İlgili Uzman Doktorlarımız Sizinle E-Posta veya Telefon yoluyla İletişime Geçecek ve Her Türlü Bilgiyi Sizinle Paylaşacaktır..