Fraksiyonel Co2 Lazer Tedavi Yöntemi

Fraksiyonel CO2  lazer ile  uygulama yapılacak bölge bir hekim tarafından muayene edilip   seans  sayıları ve  uygulanacak doz konusunda kişi bilgilendirilir. Bu tedavide de  her lazer işlemi gibi   özellikle güneş koruyucu krem alışkanlığı anlatılmalı ve kazandırılmalıdır. Uygulama yapılacak bölge öncelikle steril edilmeli ve lokal anestezik kremlerle 30dk bekletilmelidir. Tekrar bölge anestezik krem kalıntılarından arındırılmalı ve buz kompresi yapılmalıdır. Uygulama yapıldıktan sonra yine anestezik kremlerle yapılandırıcı kremler karıştırılıp bölgeye sürülmeli, son olarak güneş koruyucu  krem sürülerek kişi uğurlanmalıdır. 10 gün içerisinde kontrollere çağrılıp takip edilmelidir. İşlem yüz ve vücutta hasar gördüğümüz heryere uygulanabilir.

*Vücutta oluşan çatlaklar,

*Scar( eski yara izleri,jilet kesiği gibi) silmede,

*Tramvatik kloit  izlerinin silinmesinde,

*Aktif acne yada sivilce sonucunda oluşmuş çukur ve izlerde,

*Lekeli ciltlerin  tonus farklılıklarını ortadan kaldırmada,

*İnce kırışıklıklarda,

*Boyun deformasyonları ve sarkmalarında,

*Cilt yenilenmesi,

*Ben alınması( kontrollü benler,et benleri göz çevresi görüntü bozuklukları),

*Açık gözeneklerin   silinmesi,

*Ameliyat izlerinin silinmesi,

Her şartta ve tedavide bu bölgelere yapılandırıcı krem ve güneş koruyucular sürülmelidir. Uygulama sonrası 3-5 gün dokuda sertleşme olduğundan daha koyu bir hal alma ve buruşma gibi görüntüler oluşur ancak geçici olduğu bilinmelidir. Kişi bu konuda bilgilendirilmelidir. Bu durum tedavinin doğal bir komplikasyonudur.

Vücut bölgesinde derinin ve çatlağın durumuna göre 3 ila 6 seans uygulama gerekebilmektedir. Nadirende olsa  vücuttaki çatlaklarda ilk 24 saat içinde kanamaya benzer bir sıvı akışı olabilir buda yine tedavinin doğal bir sonucudur. Kişiler bu konuda uyarılmalıdır.

Tedavinin ilerleyişi  deride belli aralıklarla gözle görünmeyen delinmeler yaparak beyine sinyaller yollamak ve hasar oluşturarak oradaki tamir hücrelerini  yoğunlaştırmaktır.


Değerli Müşterimiz!
Yasa Gereği Sitemizde Fiyat Yayınlayamıyoruz.
Fiyatlar, Kampanyalar ve Medikal Uygulamalarımız Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin İletişim Formunu Doldurup Gönderiniz. Size Ait İletişim Bilgilerini Eksiksiz Doldurmanız Durumunda Forumda Seçmiş Olduğunuz Konu ile İlgili Uzman Doktorlarımız Sizinle E-Posta veya Telefon yoluyla İletişime Geçecek ve Her Türlü Bilgiyi Sizinle Paylaşacaktır..

 

 


Creative Commons Lisansı
Fraksiyonel Co2 Lazer Tedavi Yöntemi by Fraksiyonel Co2 Lazer Tedavi Yöntemi is licensed under a Creative Commons Alıntı-Türetilemez 3.0 Unported License.
Linkteki çalışma baz alınarak yapılmıştır bakirkoylazer.com.
Bu lisansın kapsamı dışındaki izinler https://www.bakirkoylazer.com adresinde mevcut olabilir.