Hi-Fu Cilt sıkılaştırma

Derinin altında istenilen derinliğe inebilen ve orada  etki yaratan  bir ultrasond   sistemidir.

Deride oluşan  özellikle sarkma  ve  mat görüntüyü iyileştirme de uygulanılır.

 

Yuz bölgesinde yanaklar ,ağız çevresindeki olukların azaltılması, şakaklardaki sarkmalar, kaş ve göz kapagı düşüklükleri, boyun  gevsemeleri nin giderilmesinde uygulanılır.

 

Karın bölgesindeki  sarkmalar, kol  ve bacak iclerindeki sarkmaları  gidermek için   farklı başlıklarla  çalışılmaktadır..

Derinin  görünümünde   hiçbir değişiklik yapmadığından gunluk yaşantıya devam edilebilinir.Uygulama sonrası  herhangi bir çalışma yapmaya gerek yoktur. Hasarlı bölgenin yogunluğuna göre uzmanınız tarafından önerildiğinde  ip  askı uygulamaları ile beraber  uygulama yapılabilinir.

Genellikle tek sefer uygulanılır .Bazen ikinci kez uygulama  yapılabilmektedir. İki seans yapılacaksa aralıkları min bir ay   olmalıdır.

 

Derinin ,  derin katmanlarında sıragelen nokta atışları yapılmaktadır. Bu sayede cologen uyarılır ve   o bölgede  cıltteki yenilenme başlar. 3 ay ila 6 ay   asında tedavının sonuçları toparlanma  sıkılaşma  ve  yenilenme olarak    görülür.

 

Uygulamadan sonra  ciltte kızarıklık, ödem ve   gerginlik hissinin olması beklenilen bir sonuçtur.İşlem yaklaşık  45-50dakika surer.Sarkmanın gerçekleştiği her yaşta uygulanılır. Cilt kanser hastaları, nadiren şeker hastaları,gebelerde uygulanmaz.