Lipoliz

Lipoliz    yağ hücrelerinin yogun   ve lokal biriktiği bölgelere  , içeriği yağ hücre zarını  zayıflatan   bir etken maddenin    enjekte edilme işlemidir. Sağlık kuruluşlarında  bir hekim tarfından uygulanılır… Öncelikle bölgenin    muayenesi yapılarak sınırları  belirlenir   bir satimetre  aralıklarla  bölgenin tamamına  uygun ve eşit dozlarda    ilaç enjekte edilir.  Bölgede  kısa sureli morarma     ödem  ve kızartılar oluşabilmektedir. Bol   su içimini saglama,   egzersizler yada     bölgeye uygun masajlarla  tedavinin kalitesi   artırılabilinir. Karaciğer   yorgunluğu olan  hepatit hastalığı olan kişilerde    uygulama yapılmaz. Uygulama sonrası   alkol tuketilmemelidir..

Sağlıklı  her yetişkinde ugulanılabilinir. Erkek ve kadınlarda   bölgesel çıkıntı  olan  direnç gösteren bölgelere uygulanılır. Bir nevi   vucut şekillendirilme işlemidir. Kontür düzeltme olarakta bilinir.Yağ birikintisi olan her bölgeye uygulanılır. Genellikle  yuz de  gıdı   , sırt ta ense   karın  basen, bacak içleri ve tum karında  göbek bölgesinde uygulanılır. Agrı oluşmasın diye içeriğe katılan  uyuşmayı saglayan   kokteyl ile   tedavi  i konforlu hale getirilebilinir. Diyet eşliğinde yapıldığında genel olarak kilo kaybı yaşanır. Lipoliz yapılan bölgede sarkma oluşmaz.

 


Değerli Müşterimiz!
Yasa Gereği Sitemizde Fiyat Yayınlayamıyoruz.
Fiyatlar, Kampanyalar ve Medikal Uygulamalarımız Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin İletişim Formunu Doldurup Gönderiniz. Size Ait İletişim Bilgilerini Eksiksiz Doldurmanız Durumunda Forumda Seçmiş Olduğunuz Konu ile İlgili Uzman Doktorlarımız Sizinle E-Posta veya Telefon yoluyla İletişime Geçecek ve Her Türlü Bilgiyi Sizinle Paylaşacaktır..