Mezoterapi

Mezoterapi  yüz,saç   ve vucutta uygulanılır. Yüz bölgesinde  gözenek sıkılaştırmada, cilt aydınlatmada,  elastoza uygramış cilt sıkılaştırmada, lekeli ciltlerin    başka tedavilerle kombinasyonun da,akne tedavilerinde,Cilr yenilenmesinde    anti-aging   tedavisi olarak ugulanılır. Her cilde her yaşta  uygulanılır. Uygulanılan   ilacın içeriği  orpleme   bağlı seçilir ve   herkeste   farklıdır. Uygulam şekli aynıdır. Noktasal olarak derinin belli katmanlarına   bırakılır. Cildin   yaşla yada  dış etkenlerle  kaybettiği ve   yenilenmediği   durumlarda     yeniden  colgen ve  elastin  üretiminin  başlaması için yapılır.

Genel olarak   yer yer morarma   ve  minik şişlikler    yan  etkileridir.

Vücut bölgesinde  mezoterapi   bacak içlerinin sıkılaşması, sırt ta oluşan selülitli dokunun düzeltilmesi, bacaklarda ve kalçada oluşan selülitler   için uygulanılır. Cildin sıkı  ve parlak görüntüsü  sonuçları arasındadır.Hekiminizin  tavsiyesine göre seans aralıkları  belirlenip   haftalık planlanır. Doğru periyotlarda  gidlmelidir.yer yer morarma   ve şişlik  yan etkileri  arsındadır.Masaj ve  bacak egzersizleri   yapılması  . Tedavi bittiğinde ise   koruma proğramları yapılmalıdır. Koruma   proğramları  3-6-9 aylık periotlarda olmalı ve yeniden selülit  oluşmaması için uygun dozlar   bu aralıklarda verilmelidir.

Saçta mezo terapi   uygulaması  dermapen yada enjeksiyon olarak  derinin belli milimlerine  uygulanmasıdır. Aşırı saç dökülmelerinin durdurulması    ve  saçın çogalması için   yapılır.Saç   EKİMİ YAPTIRAN KİŞİLERDE  EKİM SONRASI    SAÇ KÖKLERİNİN BESLENMESİ İÇİN    DE UYGULANILIR. Haftalık seanslar şeklinde   çoklu seaslarla uygulanılır. Bu uygulamalar   bazen   P.R.P   ile kombinasyonlu  olarakta uygulanılabilinir. Bölgeye  anestezik    ilaçlar    uygulanılır ve ağrı azaltılır..Bölge steril edilir     bir santimetre aralıklarla  seyrek olan  saçlı deriye   minik enjeksiyonlar   dağıtılarak yapılır.  İşlem yapılan gun yıkanma  önerilmez.İçerikler   kişiye özel  probleme    bağlı   hazırlanır. Bu nedenle her   insana aynı ilaç  uygulanmaz…

 

 


Değerli Müşterimiz!
Yasa Gereği Sitemizde Fiyat Yayınlayamıyoruz.
Fiyatlar, Kampanyalar ve Medikal Uygulamalarımız Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin İletişim Formunu Doldurup Gönderiniz. Size Ait İletişim Bilgilerini Eksiksiz Doldurmanız Durumunda Forumda Seçmiş Olduğunuz Konu ile İlgili Uzman Doktorlarımız Sizinle E-Posta veya Telefon yoluyla İletişime Geçecek ve Her Türlü Bilgiyi Sizinle Paylaşacaktır..