P.R.P (Kök Hücre )

P.R.P (Kök Hücre )  Plasma Rich Platet  (P.R.P) tedavisi  Cilt teki deformasyona göre bir den çok senasın 15 gün ara ile hasarlı gördüğümüz bölgeye uygulanma işlemidir. Kişinin kendisinden alınan bir miktar kan santüfürüj işlemiyle steril kapalı ortamda ayrıştırılarak zengin Trombositler elde edilir ve hasarlı bulunan bölgeye mikro enjeksiyon tekniği ile uygulanır.

* Ciltteki ince kırışıklıkların giderilmesi doldurulması gerginleştirilmesi.
* Leke tedavisinde,
* Akne scar tedavileri beraberinde ,
* Roller uygulaması berberinde,
* Saç kaybının önlenmesi alopesi (kellik) tedavisinde,
* Ellerde ve dekoltede oluşan lekelerin giderilmesinde,
* Boyundaki gevşemelerin ve yüz ovalindeki sarkmaların toparlanmasımda,
* Kol altları , bacak içlerive karındaki gevşemelerin toparlanamasınada uygulanılır.

Tek başına uygulanabildiği gibi hekmin kararıyla başka tedaviler le kombine uygulanabilir. Bölge 24 saat yıkanmamalı ve güneş koruyucu ile desteklenmelidir. Günlük yaşamı etkilemez. 2-4 seans uygulanması tavsiye edilir. P.R.P. iyileşmeyen yara ve yanık tedavilerindede kullanılmaktadır.


Değerli Müşterimiz!
Yasa Gereği Sitemizde Fiyat Yayınlayamıyoruz. Fiyatlar, Kampanyalar ve Medikal Uygulamalarımız Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin İletişim Formunu Doldurup Gönderiniz. Size Ait İletişim Bilgilerini Eksiksiz Doldurmanız Durumunda Forumda Seçmiş Olduğunuz Konu ile İlgili Uzman Doktorlarımız Sizinle E-Posta veya Telefon yoluyla İletişime Geçecek ve Her Türlü Bilgiyi Sizinle Paylaşacaktır..