Vücut Sıkılaştırma

Yüz ve vücut bölgesinde     gevşemeler oluşmaktadır. Bazı   kişilerde bu durum  genetiktir  bazı  kişilerde ise    düzenli yapılan eğzersizin  aniden   bırakılması, hızlı kilo alış verişleri,  dış cevresel etkenler , sigara kullanımı   gibi bir çok sebepten   cilt  sıkılığını yitirir. Kişi yaş aldıkça  colegen uretemez elastin  liflerde gevşemeler olusur. Buda   yuz bölgesinde yaşlı ve yorgun görüntüye    , vücut bölgesinde    gevşek  fit olmayan   kötü bir görüntüye yol acar…

Genel olarak   sarkmış  bölgelere   sıkılığı artırıcı. Yapılandırıcı , ödem çözücü,  ve yenileyici   çoklu amino asit ve   vitaminler  karıştırılarak  enjete  yoluyla uygulanırlar. Uygulama yapılacak bölge  temilzlenir sterilleştirilir,    derinin belli  k atmalarına    kas  güçlendirici   maddeler uygulanılır. Yer yer   morarma ve şişlikler  gözlemlenebilinir. Bu işlemler  yapılırken   masaj  ve   egzersizlerden yardım alınabilinir..Bol su tuketimi önerilir. SEANSLAR ŞEKLİNDE     YAPILIR   . Seans  aralıkları gun ara ile haftada  üç kez  bazı  kişilerde   haftada bir kez olarak planlanılır.

Sarkmanın  durumuna göre   bazen   ip askılama  yontemiyle  streccing işlemleri birlikte  kömbine edilebiliR…

 


Değerli Müşterimiz!
Yasa Gereği Sitemizde Fiyat Yayınlayamıyoruz.
Fiyatlar, Kampanyalar ve Medikal Uygulamalarımız Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin İletişim Formunu Doldurup Gönderiniz. Size Ait İletişim Bilgilerini Eksiksiz Doldurmanız Durumunda Forumda Seçmiş Olduğunuz Konu ile İlgili Uzman Doktorlarımız Sizinle E-Posta veya Telefon yoluyla İletişime Geçecek ve Her Türlü Bilgiyi Sizinle Paylaşacaktır..

 

Creative Commons Lisansı
Vücut Sıkılaştırma by Vücut Sıkılaştırma is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 Unported License.
Linkteki çalışma baz alınarak yapılmıştır bakirkoylazer.com.
Bu lisansın kapsamı dışındaki izinler https://www.bakirkoylazer.com/ adresinde mevcut olabilir.